Oferta treningów personalnych

Treningi z mojej oferty są inspirowane metodą Josepha Pilatesa. Metoda ta jest znana od bardzo dawna lecz w Polsce jej wpływ widoczny jest dopiero od kilku lat. Dla jednych stanowi schemat ćwiczeń, przepis na ideał ludzkiego ciała, dla drugich sposób na uzyskanie harmonii ciała i ducha

Metoda koncentruje się przede wszystkim na pobudzeniu mięśni głębokich, które mają kluczowe znaczenie w funkcjonowaniu ciała, a szczególnie kręgosłupa – ich zaniedbanie powoduje dysfunkcje mięśniowe, co może w konsekwencji doprowadzić do poważnych problemów ogólnorozwojowych. Podstawową zaletą techniki Pilatesa jest to, że można ją ćwiczyć w każdym wieku niezależnie od kondycji fizycznej.

Kompletny program Pilates obejmuje pracę całego ciała dlatego na efekty nie trzeba długo czekać i już po dziesięciu sesjach można poczuć wyraźną różnicę.

Tajemnicą sukcesu jest prawidłowa praca „naszego centrum”, czyli brzucha. Wielu z Nas pomimo ćwiczeń ma problem z uzyskaniem płaskiego brzucha, a technika Pilatesa pozwala nam na jego uzyskanie poprzez pracę wszystkich partii mięśniowych. Dużym plusem jest to, że możemy ćwiczyć wszędzie. Nie potrzebny jest specjalistyczny sprzęt ani przybory – wystarczy tylko chęć i mata aby odmienić nasze ciało.

Treningi personalne odbywają się na ul.Gdyńskiej 21, Kraków

Dla kobiet w ciąży i po porodzie

Jest to zestaw ćwiczeń dopasowany do danego trymestru.

Trening skupia się na wzmocnieniu ciała,  rozciąganiu i opanowaniu techniki oddechu co w znacznym stopniu wpływa na przebieg porodu.

Ćwiczenia mają też pomóc w szybszej regeneracji ciała po porodzie.

Trening trawa 55minut i odbywa się na Gdyńskiej 21 w The One Pilates Studio

Jest dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Odpowiedno dobrany zestaw ćwiczeń ma na celu znacznie poprawić mobilność,  elastyczność i siłę.

A co za tym idzie podnieść komfort życia codziennego.

Trening personalny dedykowany jest osobom, których stan zdrowia nie pozwala na trening grupowy lub osób, które chcą szybciej osiągać wyznaczony cel.

Trening trwa 55 minut.

Trening odbywa na ul. Gdyńskiej 21 w  The One Pilates Studio

Dedykowany jest osobom, które lubią poćwiczyć w zaciszu swojego domu. Trening odbywa się trzy razy w tygodniu i jest prowadzony na żywo.

Dużą zalatą tych treningów jest to, że wszystkie są zapisywane. Klient może w danym momencie odtworzyć jeśli nie ma możliwości wzięcia udziału na żywo.

Trening trwa 55 minut

Cennik

Trening personalny w studio

Pojedynczy trening – 180 zł
Pakiet 4 treningów – 680 zł
Pakiet 8 treningów - 1280 zł

*Każdy pakiet ważny jest 30 dni od dnia zakupu.

Trening on-line

Karnet OPEN 199 zł / miesiąc

*Ważny 30 dni od dnia zakupu.

Konsultacja dietetyczna

150 zł

Ułożenie planu diety

200 zł

Scroll to Top