O mnie

Nazywam się Dominika Szpik .

Moją przygodę związaną z pracą z ciałem zaczęłam jako nastolatka, kiedy to bardzo interesowałam się aspektem fizycznym ciała i jego zdolności pod kątem osiągnięć sportowych.

Z tą też moją kolejną decyzją był wybór studiów kierunkowych na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie zgłębiłam wiedzę o budowie ciała ludzkiego i aspektów wpływających na wszystkie obszary, które pozwalają zapewnić nie tylko zdrowy wygląd, ale dobre samopoczucie.

Po ukończeniu studiów zaczęłam pracę jako instruktor fitnessu oraz nauczyciel techniki Pilates.

Przez lata brałam udział w licznych kursach i warsztatach, gdzie zdobywałam wiedzę z zakresu pracy z klientem i dbałości o uzyskanie optymalnego napięcia mięśniowego co bezpośrednio ma odzwierciedlenie w czynnościach dnia codziennego.

Jednak od zawsze interesowałam się naturalnymi metodami odmładzania i tak to los sprawił, że zaczęłam szkolić się w tym zakresie. 

Pierwszym szkoleniem był Kurs Masażu klasycznego , który sprawił, że dotyk stał się moją drugą pasją.

Poznałam wtedy jak można pozbyć się zbędnego napięcia i sprawić, że klient czuję się zrelaksowany.

Kolejnym był Masaż Kobido, który jest rytuałem i bazą do świata naturalnego odmładzania twarzy.

Jednak czując niedosyt i poczucie możliwości głębszej pracy z klientem udałam się na kurs Masażu Mio Plastycznego dr Sergey Shchurevich .

Jest to technika niebywale trudna do opanowania, ale dająca   niesamowite rezultaty, jeśli chodzi o lifting twarzy i poprawy konturu twarzy.

Pracując prawie 20 lat z ciałem ludzkim patrzę na klienta jako całość a nie tylko od szyi w górę.

Dlatego też nie zaprzestałam na tym.

Moim celem była misja uzyskać nie tylko efekt wizualny twarzy w postaci promiennego wyglądu i liftingu, ale również wpływ na poprawę samopoczucia i funkcjonowaniu narządów wewnętrznych.

Chciałam, aby efekt po zabiegu utrzymał się optymalnie i sprawił, aby nasze ciało dokonało regeneracji na poziomie komórkowym co doprowadzi do stałych zmian i sprawi, że procesy starzenia możemy opóźnić nawet o 15 lat.

W mojej pracy wykorzystuję też wiedzę z zakresu Akupunktury Kosmetycznej, Osteopatii Estetycznej twarzy oraz  wspomagam się drobnymi narzędziami  jak kamień Gua Sha, bańki chińskie oraz taping.

Dzięki temu mogę uzyskać optymalne rezultaty i sprawić, że klienci cieszą się młodym wyglądem i świetnym samopoczuciem. 

Jeśli zależy Wam na takiej zmianie to zapraszam do mojego miejsca, w którym poczucie magię dotyku.

Zapraszam!

 

Dominika Szpik

Scroll to Top